هيچگاه اجازه ندهيم همسر ما براي ما عادي تلقي گردد!

اگر همسر ما براي ما عادي تلقي گردد، صد در صد تضمين مي کنم که در روابط ما اثري مع بر جاي خواهد گذاشت . يکي از غير محترمانه ترين رفتارهائي که مي توانيم با همسر خود داشته باشيم ( يا هر کس ديگري )، عادي و پيش پا افتاده تلقي کردن او است .

اينکار همانند بيان اين جمله است : وظيفه تو است که زندگي را آسان تر کني و من بايد از تو توقع داشته باشم . هنگامي که کار همسر براي ما عادي تلقي شود معنا و مفهوم آن اين خواهد بود که :

نقش من از نقش تو در زندگي مهم تر است .

مهمترين سهم زندگي از آن من است. و شريک زندگي من خوش شانس ترين فرد است .

در بساري از موارد کلمات لطفا و متشکرم را فراموش مي کنيم .

فکر نمي کنيم که زندگي بدون همسر چقدر براي ما نگران کننده و دشوار است.

گاهي از همسر خود متوقع مي شويم و رفتار ما با او کاملا با رفتار ما با دوستمان تفاوت پيدا مي کند .

گاهي بجاي همسر حرف مي زنيم .

گاهي در باره او در حضور ديگران غير محترمانه صحبت مي کنيم .

تصور مي کنيم که مي دانيم همسر ما در چه مورد فکر مي کند و چي فکر مي کند .

براي همسر تصميم مي گيريم که چه بکند .

و .

چگونه خود را از اين دام نجات دهيم ؟

به همسر خود گوش فرا دهيم .

در احساسات و هيجانات او شريک شويم .

از همسر تقدير به عمل آوريم .

براي همسر ارزش و اعتبار قائل شويم .

از هر فرصتي براي بيان تشکر خود بهره بگيريم .

به همسر خود ابراز علاقه کنيم .

از با هم بودن به عنوان دوست يا شريک زندگي احساس خوشوقتي کنيم .

با تجربه کردن روش هاي بالا از قدرت آنها مبهوت خواهيم شد . فراموش کنيم که چه مي گيريم ، صرفا بر اين تمرکز کنيم که چه مي دهيم.

من معتقدم اگر شريک زندگي خود را بي بها تلقي نکنيم ، او نيز متقابلا همين کار را خواهد کرد . سپاسگزاري حس خوبي به همسر خواهد داد . روش ها را امتحان کنيم و مطمئن باشيم که به اينکار علاقمند خواهيم شد و اثرات معجزه آميز آنها را در خواهيم برد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلاسینو تکنولوژي اموزشکده مواد شوینده گانودرما! پاساژ اینترنتی ترافیک |فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت|میهن یدک پارس راپل | Pars Rappel دیوونه بودم که دل بستم به دیووونگیاش آموزش انگلیسی • مرجع بروز کسب بیت کوین رایگان •